۱ـ مایزیست چیست؟

مایزیست اولین و تنها مؤسسه تخصصی زیست‌شناسی کنکور در کشور هست که کارش آموزش و آزمون آنلاین زیست‌شناسی کنکور و دبیرستان هست. حتی اگه تا الان توی آزمون‌های ما شرکت نکرده باشین، قطعاً از کتاب‌های ما (مثل میکرو و آی‌کیو زیست) استفاده کردین و دورادور همو می‌شناسیم!

۲ـ مؤلفان و اساتید مایزیست چه کسانی هستند؟

توی مایزیست جمعی از مؤلف‌های خوب زیست کشور به‌همراه طراحان آزمون‌های آزمایشی و رتبه‌های برتر کنکور حضور دارن. همه اعضای مایزیست خودشون جزء رتبه‌های برتر کنکور بودن و در یکی از سه رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی تحصیل کردن یا می‌کنن. خلاصه که ما خودمون راه رو رفتیم و می‌دونیم چی به چیه و حالا می‌خوایم مسیر درست رو به شما هم نشون بدیم.

۳ـ تفاوت آزمون‌ها و کتاب‌های مایزیست چیست؟

کتاب خوبه یا آزمون؟ جفتش! ما نیومدیم کتاب‌ها یا آزمون‌هامون رو ناقص کنیم تا اون یکی فروش بره، بلکه هم کتاب‌هامون هم آزمون‌هامون، ۱۰۰ درصد مطالب رو پوشش می‌دن و برای رسیدن به درصد بالا در کنکور قابل‌استفاده هستن. اما کتاب‌ها و آزمون‌ها مکمل هم هستن و استفاده از آزمون‌ها پس از بررسی کتاب‌ها، بهتون کمک می‌کنه که هم بهتر مطالب رو یاد بگیرین و هم بفهمین اشکالاتون چی هست. کلی‌تر بگیم، کتاب‌ها بهتون نکات رو یاد می‌دن و آزمون‌ها، نحوه استفاده از این نکات. اما یه سری تفاوت‌های دیگه هم کتاب‌ها دارن:

۱ـ محدودیت‌های کتاب‌ها، باعث می‌شود که سبک‌های جدید و احتمالی کنکور فقط در آزمون‌ها قابل‌بررسی باشند.

۲ـ به‌دلیل محدودیت‌های حجم کتاب‌ها، پاسخنامه‌های کتاب‌ها نسبت به آزمون‌ها خیلی خلاصه‌تر و دارای مطالب آموزشی کمتر هستند.

۳ـ سؤالات آزمون‌ها نسبت به سؤالات کتاب‌ها، به‌روزتر می‌باشند و به سبک آخرین کنکور شباهت بیشتری دارند.

۴ـ نقایص و اشکالات احتمالی موجود در کتاب‌ها، در آزمون‌ها برطرف شده‌اند.

۴ـ چرا باید در آزمون‌های مایزیست شرکت کنیم؟

ما معتقدیم که اگه شما فقط یه بار نمونه محصولات ما رو با کار مؤسسات دیگه مقایسه کنین، خودتون می‌فهمین که کیفیت مایزیست بالاتره اما اگه بازم خیالتون راحت نمیشه، باید بهتون بگم که برای اولین بار در کشور، مایزیست محصولات خودش رو از نظر تطابق ۱۰۰درصدی با کنکور گارانتی می‌کنه! ما اهل قول دادن نیستیم، عمل می‌کنیم!

برخی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد آزمون‌های مایزیست:

۱ـ سؤالات استاندارد مطابق با سختی، سبک و ادبیات سؤالات کنکور!

۲ـ پاسخنامه‌های تشریحی کامل و درسنامه‌دار همراه با مهارت‌های پاسخگویی و دام‌های آموزشی و کاملاً منطبق بر متن کتاب درسی

۳ـ بررسی دقیق تمامی سبک‌ها و ایده‌های کنکور‌های سال‌های قبل + بررسی سبک‌ها و ایده‌های جدید احتمالی در کنکورهای سال‌های بعد

۴ـ بررسی تمامی شکل‌ها، قیدها، نکات ترکیبی، فعالیت‌ها و … کتاب درسی در قابل سؤالات و پاسخنامه آزمون‌ها.

۵ـ مایزیست چیکارا می‌کنه؟

علاوه‌بر کتاب‌ها که گفتیم، توی مایزیست آزمون و کلاس آنلاین داریم. همشون در بالاترین سطح کیفی هستن و تطابق ۱۰۰درصدی با کنکور دارن! همایش‌های کشوری هم جزء کارهای دیگه مایزیست هست.

13 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

پاسخی بگذارید