آزمون‌های آنلاین سال تحصیلی ۹۹-۹۸

 

پس از استقبال گسترده از آزمون‌های زیست‌شناسی مای‌آزمون که در سال گذشته در سایت مای‌زیست برگزار شدند و همراه با تطابق ۱۰۰درصدی با کنکور ۹۸ بودند، مای‌آزمون در نظر دارد در سال تحصیلی جدید، آزمون‌های برنامه‌ای و دوره‌ای خود را به‌صورت مجموعه آزمون‌های زیست، دروس اختصاصی و همه‌ی دروس همراه با کلی امکانات جدید برگزار نماید.

برنامه‌ی این امتحانات، کاملاً مطابق با آزمون‌های آزمایشی می‌باشد و به‌زودی در سایت قرار می‌گیرد. 

برخی از امکانات جدید امتحانات آنلاین مای‌آزمون

۱- امتحانات در سایت جدید مای‌آزمون همراه با امکانات ویژه برگزار می‌شوند (به‌زودی رونمایی می‌شود)

۲- صفحه‌ی آزمون به‌نحوی طراحی شده است که حس شرکت در یک آزمون کاغذی را به داوطلب منتقل کند و تمامی امکانات یک امتحان کاغذی را در اختیار داوطلب قرار دهد.

۳- پس از پایان هر امتحان، کارنامه‌ای کامل شامل درصد، رتبه، تراز و وضعیت کلی دانش‌آموز به وی ارائه می‌شود.

۴- سیستم ترازگیری و نمره‌دهی آزمون‌ها با بیشترین شباهت ممکن نسبت به آزمون‌های سراسری تهیه شده‌اند.

۵- پس از پایان هر مرحله‌ی امتحان، امکان رفع اشکال سؤالات در سامانه‌ی «مای‌اشکال» وجود دارد. طراحان آزمون به اشکالات شما درباره‌ی آزمون پاسخ خواهند داد.

۶- دفترچه‌ی سؤالات و پاسخنامه‌ی تشریحی به‌نحوی منتشر خواهند شد که به هیچ عنوان امکان انتشار غیرقانونی آن‌ها وجود نخواهد داشت و لذا، فقط داوطلبان آزمون می‌توانند از امتحانات استفاده کنند.

۷- علاوه‌بر برگزاری حضوری امتحانات، امکان شرکت حضوری در امتحانات در شهرهای دارای نمایندگی وجود دارد. اگر در شهر شما نمایندگی مای‌آزمون وجود ندارد، به ما اعلام کنید. همچنین آموزشگاه‌ها، مشاورین، دبیران و … می‌توانند برای دریافت نمایندگی در هر شهر، به ما پیام دهند (یا در زیر همین پست کامنت بگذارید).

مجموعه‌‌های امتحانی مای‌آزمون

در سال گذشته، امتحانات مای‌آزمون فقط در درس زیست‌شناسی برگزار می‌شدند. از سال تحصیلی جدید، این آزمون‌ها علاوه‌بر درس زیست‌شناسی، به‌صورت امتحانات دروس اختصاصی و امتحان همه‌ی دروس نیز برگزار می‌شوند. قابل‌ذکر است که طراحان همه‌ی دروس، جزء برترین مؤلفان و دبیران کشور، نظیر مؤلف کتاب‌های انتشارات گاج، خیلی سبز و … می‌باشند.

الف‌ـ امتحانات زیست‌شناسی

مطابق سال قبل، با کیفیت‌ترین آزمون‌های زیست‌شناسی کشور توسط مای‌آزمون برگزار می‌شوند. طراحی سؤالات توسط این آزمون‌ها، توسط مؤلفان پرفروش‌ترین کتاب‌های زیست‌شناسی کشور (نظیر کتاب میکرو و آی‌کیو گاج) انجام می‌شود.

  • ۱- کامل‌ترین پاسخنامه‌ی تشریحی کشور شامل درس‌نامه، کادر آموزشی، نکات مفهومی، ترکیبی و مقایسه‌ای، نکات شکل‌ها، دام‌‌های آموزشی، مهارت‌های پاسخگویی و …
  • ۲- آزمون آمادگی (پیش‌آزمون) قبل از هر مرحله از امتحان
  • ۳- تحلیل مشاوره‌ای ـ درسی امتحان پس از هر مرحله از امتحان

امتحانات آنلاین زیست مای‌آزمون (مای‌زیست)، در سال گذشته تطابق ۱۰۰ درصدی با کنکور ۹۸ داشتند و تعدادی از سؤالات امتحانات نیز عیناً در کنکور تکرار شدند. 

ب‌ـ امتحانات دروس اختصاصی

این امتحانات شامل همه‌ی دروس اختصاصی هستند. تمامی سؤالات این آزمون‌ها، توسط برترین مؤلفان کشوری انتشارات‌های مطرح طراحی و آماده‌سازی می‌شوند.

  • ۱- کامل‌ترین پاسخنامه‌ی تشریحی کشور شامل درس‌نامه و کادر آموزشی
  • ۲- ارائه‌ی تحلیل مشاوره‌ای توسط واحد مشاوره‌ی مای‌آزمون پس از هر امتحان

ج‌ـ امتحانات همه‌ی دروس

این امتحانات شامل همه‌ی دروس عمومی و اختصاصی هستند. تمامی سؤالات این آزمون‌ها، توسط برترین مؤلفان کشوری انتشارات‌های مطرح طراحی و آماده‌سازی می‌شوند.

  • ۱- کامل‌ترین پاسخنامه‌ی تشریحی کشور شامل درس‌نامه و کادر آموزشی
  • ۲- ارائه‌ی تحلیل مشاوره‌ای توسط واحد مشاوره‌ی مای‌آزمون پس از هر امتحان

تذکر: در حال حاضر امتحانات دروس اختصاصی و امتحانات همه‌ی دروس، فقط برای دوازدهمی‌ها برگزار می‌شوند. 

نمونه‌ی سؤال و پاسخنامه‌ی آزمون‌ها، به‌زودی در سایت قرار می‌گیرد. 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *