کلاس‌های آنلاین آی‌کیوتست iQtest

هر سال، سؤالات زیست‌شناسی کنکور نسبت به سال گذشته سخت‌تر می‌شوند و پاسخگویی به سؤالات زیست و کسب درصد مناسب، نیازمند تسلط بیشتر بر کتاب درسی است. بدیهی است که برای موفقیت در کنکور و قبولی در رشته‌های پرطرفدار، کسب درصد بالا در مهم‌ترین درس رشته‌ی تجربی با ضریب ۱۲، اهمیت خاصی دارد.

در راستای آماده‌سازی هرچه بهتر دانش‌آموزان برای کنکور و افزایش درصد آن‌ها، کلاس‌های «آی‌کیو‌تست iQtest» برگزار می‌شوند.
این کلاس‌ها که برای اولین بار در کشور برگزار می‌شوند، کلاس‌هایی آزمون‌محور و ویژه‌ی رسیدن به درصدهای بالا هستند. در این کلاس‌ها، آزمون‌هایی با سطح دشواری مطابق کنکور و حتی بالاتر از آن برگزار می‌شوند و سپس، همراه با تحلیل آزمون، علاوه‌بر پوشش کامل نکات طلایی و خاص کنکور، مواردی نظیر روش مطالعه، روش برخورد با آزمون، مهارت حل تست، شگردهای پاسخگویی به سؤالات و … نیز آموزش داده می‌شوند.

طراح تمامی سؤالات و مدرس کلاس‌ها، دکتر حمیدرضا زارع مؤلف کتاب‌های میکرو و آی‌کیو زیست‌شناسی می‌باشند. 

تذکر مهم: تمامی سؤالات این کلاس‌ها با کتاب‌های میکرو و آی‌کیو و آزمون‌های آنلاین متفاوت است و کاملاً جدید و به‌روز می‌باشند. 

برنامه‌ی زمانبندی: برنامه‌ی کلاس‌ها کاملا هماهنگ با برنامه‌ی آزمون‌های آزمایشی می‌باشد. زمان اولین جلسه کلاس و برنامه‌ی دقیق، متعاقباً اعلام می‌شود

شروع کلاس‌ها: آبان ۱۳۹۸

مقاطع تحصیلی: در حال حاضر، این کلاس‌ها فقط برای دانش‌آموزان دوازدهمی برگزار می‌شوند. به‌زودی، کلاس‌های مقاطع دیگر نیز آغاز می‌شوند.

روش شرکت کلاس: کلاس‌ها به‌صورت آنلاین برگزار می‌شوند و تمامی دانش‌آموزان کشور می‌توانند در آن شرکت کنند. همچنین امکان بازپخش کلاس وجود دارد و می‌توانید در هر زمانی از سال، کلاس‌ها را مشاهده نمایید.

ظرفیت کلاس‌ها محدود می‌باشد و فقط ۱۰۰ نفر می‌توانند در کلاس‌ها ثبت‌نام کنند. 

روش ثبت‌نام: ثبت‌نام از طریق مرکز آزمون مای‌زیست صورت می‌گیرد. راهنمای ثبت‌نام و لینک ثبت‌نام در پایین همین صفحه قرار دارد.

هزینه ثبت‌نام: هزینه‌ی ثبت‌نام برای یک سال تحصیلی، ۵۰۰هزار تومان می‌باشد.

به تمامی شرکت‌کنندگان کلاس‌های آی‌کیوتست، کد تخفیف ۸۰ درصدی پکیج همه‌ی دروس امتحانات آنلاین مای‌آزمون داده می‌شود. 

اگر قبلاً در مای‌آزمون ثبت‌نام کرده‌اید، پس از ثبت‌نام در آی‌کیوتست، ۸۰ درصد مبلغ ثبت‌نام به حساب شما بازگشت داده می‌شود. 

ثبت‌نام در آزمون‌ها

قبل از ثبت‌نام، حتماً راهنمای ثبت‌نام را بخوانید. 

برای ثبت‌نام، به مرکز آزمون مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، کلمه‌ی iqtest را به شماره‌ی ۲۰۰۰۶۹۹۴۷۸ ارسال کنید تا با شما تماس گرفته شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *