کلاس‌های آی‌کیو‌تست | مخصوص نفرات برتر

هر سال، سؤالات زیست‌شناسی کنکور نسبت به سال گذشته سخت‌تر می‌شوند و پاسخگویی به سؤالات زیست و کسب درصد مناسب، نیازمند تسلط بیشتر بر کتاب درسی است. بدیهی است که برای موفقیت در کنکور و قبولی در رشته‌های پرطرفدار، کسب درصد بالا در مهم‌ترین درس رشته‌ی تجربی با ضریب ۱۲، اهمیت خاصی دارد.

در راستای آماده‌سازی هرچه بهتر دانش‌آموزان برای کنکور و افزایش درصد آن‌ها، اساتید مای‌زیست تصمیم به برگزاری کلاس‌های «آی‌کیو‌تست iQtest» گرفتند.
این کلاس‌ها که برای اولین بار در کشور برگزار می‌شوند، کلاس‌هایی آزمون‌محور و ویژه‌ی دانش‌آموزان برتر هستند. در این کلاس‌ها، آزمون‌هایی با سطح دشواری بالا (مطابق کنکور و حتی بالاتر از آن) برگزار می‌شوند و سپس، همراه با تحلیل آزمون، علاوه‌بر پوشش کامل نکات طلایی و خاص کنکور، مواردی نظیر روش مطالعه، روش برخورد با آزمون، مهارت حل تست، شگردهای پاسخگویی به سؤالات و … نیز آموزش داده می‌شوند.

برنامه‌ی زمانبندی: این کلاس‌ها هر دو هفته یک‌بار برگزار می‌شوند و برنامه‌ی آن‌ها کاملا هماهنگ با برنامه‌ی آزمون‌های آزمایشی می‌باشد. زمان اولین جلسه کلاس، متعاقباً اعلام می‌شود

مقاطع تحصیلی: در حال حاضر، این کلاس‌ها فقط برای دانش‌آموزان دوازدهمی برگزار می‌شوند. به‌زودی، کلاس‌های مقاطع دیگر نیز آغاز می‌شوند.

مکان برگزاری کلاس: مکان تشکیل کلاس‌ها، متعاقباً اعلام می‌شود. لازم به‌ذکر است که این کلاس‌ها در حال حاضر به‌صورت حضوری در شهر شیراز برگزار می‌شوند اما به‌زودی، امکان شرکت دانش‌آموزان سایر شهرها نیز فراهم می‌شود.

روش ثبت‌نام: برای شرکت در جلسه‌ی اول کلاس، لازم است که حتماً پیش‌ثبت‌نام یا ثبت‌نام کامل خود را انجام داده باشید. برای ثبت‌نام، به مرکز آزمون سایت مراجعه کنید و ثبت‌نام را انجام دهید. دقت داشته باشید که با پیش‌ثبت‌نام، فقط در جلسه‌ی اول کلاس می‌توانید شرکت کنید و برای شرکت در جلسات بعدی، لازم است که حتماً ثبت‌نام خود را تکمیل کرده باشید.

تذکر: دانش‌آموزانی که در آزمون‌های آنلاین مای‌زیست شرکت می‌کنند و همچنین دانش‌آموزانی که در کلاس‌های زیست‌شناسی استاد فتحی حضور دارند، از تخفیف ویژه‌ی ثبت‌نام برخوردار هستند:
۱- شرکت‌کنندگان آزمون آنلاین: برای دریافت کد تخفیف، به پشتیبانی سایت پیام دهید.

۲- شرکت‌کنندگان کلاس‌های استاد فتحی: برای دریافت کد تخفیف، با شماره ۰۹۱۷۰۰۳۲۶۵۰ تماس بگیرید.
هزینه ثبت‌نام: هزینه‌ی پیش‌ثبت‌نام، مبلغ ۵۵۰۰۰ تومان می‌باشد و هزینه کل هزینه‌ی ثبت‌نام، ۴۰۰ تومان می‌باشد.

تذکر: هنگامی که پیش‌ثبت‌نام خود را انجام دهید، یک کد تخفیف دریافت می‌کنید. برای تکمیل ثبت‌نام، «ثبت‌نام نهایی» را انتخاب کنید و با استفاده از این کد تخفیف، مبلغ ۵۵۰۰۰ تومان پرداختی، در صورت‌حساب شما لحاظ می‌شود تا نیازی به پرداخت مجدد نباشد.
از کد تخفیف دریافتی می‌توانید برای ثبت‌نام در آزمون‌های آنلاین مای‌زیست نیز استفاده کنید. 

ثبت‌نام در آزمون‌ها

قبل از ثبت‌نام، حتماً راهنمای ثبت‌نام را بخوانید. 

برای ثبت‌نام، به مرکز آزمون مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید با شماره ۰۹۱۷۰۰۳۲۶۵۰ تماس بگیرید. 

در صورتی که در هر یک از مراحل ثبت‌نام مشکلی داشتید، می‌توانید به پشتیبانی سایت پیام دهید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *